8 důvodů pro pin up – zamilujte si veselou módu

1.       Barvy
Pin up šaty a móda celkově patří mezi nejbarevnější vůbec. Kousky v tomto stylu se vyrábí v pastelových, zářivých i tlumených barvách, nejvíce populární červené, bílé, černé, žluté, zelené a dívčí růžové a fialové. Ani milovnice studenějších tónů nepřijdou zkrátka.
žena u sedaček
2.       Vzory
Puntíky pin up proslavily, ovšem dnes je doba jinde a pin up jede vzory všech druhů – od proužků, krajek, přes ptáčky, jednorožce, kytičky, domečky, muffiny, rtěnky až po potisky dívčích tváří a podobně.
3.       Veselost
O zářivých barvách už jsme mluvily, neboť pin up nemá jinou podobu než veselou. Ovšem každý model je zároveň kombinací barev, vzoru a střihu i hravý a rozpustilý. Dodá vám i v padesáti dojem, že jste ztřeštěná školačka.
žena s čokoládou
4.       Áčkové střihy
Šaty i sukně tohoto stylu se dělají v delší délce, než je v 21. století běžné a to midi, tedy do půli lýtek. Některé modely jsou i kratší, ovšem není to pravidlem. Áčkový střih, který tyto bohaté sukně nesou, udělá z každé postavy dokonale lichotivé přesýpací hodiny.
5.       Bez ohledu na postavu
Nemusíte mít velikost XS, abyste v pin up zazářila, tento styl je pro všechny ženy. Vzory odvedou pozornost od problematických partií, navíc už jen fakt, že si dáte na oblečení záležet a vyjdete ven v pin up modelu dá okolí najevo, že kila jsou to poslední, co by je ohledně vaší osoby mělo trápit.
6.       Lodičky i balerínky
Ke spoustě šatů se boty bez podpatků nehodí, ovšem k těmto můžete natáhnout i své oblíbené sandálky, pantoflíčky, nebo baleríny. Díky střihům, v jakých jsou pin up šaty, nepotřebujete dodatečně protahovat postavu.
7.       Šílenosti v doplňcích
Máte pocit, že na jablíčka v uších, pejsky na krku a pásek s mašličkou už jste až moc stará? Ale kde že! Pokud natáhnete puntíkované šaty a červené boty, nebudou k tomu pejsci, jablíčka, pastelky ani automaty na žvýkačky vypadat nevkusně – do outfitu prostě sednou.
punk rockerka
8.       Dáma i provokatérka
To nejlepší na závěr. Pin up vám dá spoustu prostoru provokovat a budit zájem okolí, ovšem pokud se rozhodnete, že není ten správný den na popichování a zvolíte usedlejší model, budete dáma. Noblesní, honosná, ale přesto ne příliš vážná dáma. V tom spočívá kouzlo pin up.