Jak trávíte volno vy?

Samozřejmě, že hotel je to nejjednodušší řešení, abyste si odpočinuli. Ostatní pracují a vy si užíváte. Můžete chodit na výlety, koupat se, a když se vrátíte do pokoje, je tam uklizeno. Posadíte se ke stolu, přinesou vám jídlo.
Ano, už vidím tu krásu, která vás čeká při pohledu z okna do krajiny, a nohy vám pod stolem netrpělivě podupávají, jak jsou natěšené nést vás po neznámém okolí za poznáním.
Ale i stanování má své kouzlo. Dokonce v posledních letech se lidé začali k němu vracet. Nemyslím, že by to bylo z nostalgie, ale zkrátka začali znovu objevovat krásy naší země.
auto u palem
Chtějí si koupat v našich vodách, chodit na výlety do míst, kde slyší svou rodnou řeč a mají pocit svobody, který pobyt v přírodě nabízí.
Ovšem takový karavan, to už je jiná liga. Dopraví vás, kam si budete přát a každou noc můžete spát na jiném místě, nebo kempu, který jste si už zamluvili.
Nemusíte být nešťastní, že na něj nemáte, existují půjčovny. Auto si převezmete na domluvenou dobu a můžete vyrazit za dobrodružstvím. Klidně i do ciziny.
člověk u řeky
Jestli máte obavu, že auto vám nemůže zajistit komfort, který vyžadujete, můžu vás uklidnit. Vozy jsou pro pět až šest osob a záleží na vás, pro který se rozhodnete. Samozřejmostí těchto vozidel je satelitní navigace, včetně databáze kempů a nosič na jízdní kola. Vůz se může pochlubit HD televizí a USB. Kuchyňka je vybavena plynovým vařičem, detektorem kouře i lednicí s mrazákem. Nechybí záchod, sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem.
Jak vidíte, nemusíte se vůbec bát, že by utrpělo vaše pohodlí.
Jestli, ale toužíte strávit čas na chalupě, ale žádnou nevlastníte, také není problém si ji pronajmout. Můžete si ji zarezervovat na dobu, kdy jste se rozhodli odpočívat v lůně přírody. Stačí si najít oblast, do které toužíte jet a chatu vhodnou pro počet osob, které tam s vámi budou odpočívat.
Můžete mít chatu pro čtyři, ale také pro osm, nebo dokonce patnáct lidí.
Jestli ale chcete jet jen se svým milovaným protějškem a prožít romantiku, zajistěte si třeba zámecký pobyt s wellness, nebo s pivními lázněmi, či penzion s krajovou kuchyní.
Možná raději chcete být ve svém a pojedete na svou vlastní chatu, či chalupu a už plánujete, co budete opravovat, vylepšovat a těšíte se na to. Proč ne? Vždyť aktivní odpočinek nemusí být nutně sport a turistika. A když po dobře vykonané práci si večer zajdete do oblíbené hospůdky na pivo, nebo dámy na víno a poklábosit si se starými známými, není nic příjemnějšího.

Jak trávíte volno vy?
4.3 (86.67%)9