Pomoc pro muže

Nabízíme vám doplněk stravy, který je určený všem mužům, které postihla zvětšená prostata. I když se o tomto problémů příliš nemluví, mnoho mužů jím trpí. Příznaky zvětšené prostaty jsou nepříjemné a zasahují do běžného života muže, který neblaze ovlivňují. Jedná se o jeden z nejčastějších zdravotních problémů u mužů ve středním věku. Příznaky, kterými se projevuje zvětšená prostata, jsou známé a velice obtěžující. Mezi nejčastější projevy patří:

•                        oslabený proud moči
•                        pocit neúplného vyprázdnění
•                        obtížné spouštění močení
•                        přerušované močení
•                        časté močení
•                        noční močení a další
 
 
Rádi bych vám tedy doporučili náš přípravek. Obsahuje pouze přírodní přísady. Účinné látky jsou extrahovány v čerstvém stavu. Díky tomu, že nedochází k žádným jiným úpravám, nedochází ke snižování účinnosti látek v přípravku obsažených. Proto je také přípravek v tekuté formě.

 
Přírodní lék
 
Jednou z přísad přípravku je oblíbená Vrbovka malokvětá. Pokud vás zajímají bližší informace ohledné této rostliny, podívat se můžete také sem https://www.prostadyne.cz/epilobium.php. Přípravek dále obsahuje pýr plazivý, který působí velmi příznivě na problémy s vylučováním. Dále je v přípravku obsažena kopřiva dvoudomá. Tato rostlina přispívá k normální funkci prostaty, podporuje činnost ledvin, cévní soustavy a střevního traktu. Možná vás překvapí, že další rostlinou obsaženou v přípravku je cibule lékařská. Jedná se o velmi silný antioxidant. Jak si tedy můžete všimnout, přípravek je čistě přírodní, bez chemie. Působí velmi příznivě na problémy s prostatou. Je vhodný pro každého muže, který se již dál nechce trápit obtížemi s močením. Pokud vás zaujala naše nabídka, objednejte si tento přípravek za výhodnou cenu. Navíc můžete využít výhodný program s názvem Zkouška zdarma. Garantujeme vám vaši spokojenost. Pokud byste však spokojeni nebyli, vrátíme vám vaše peníze zpět.