Služby · 16.8.2022

Spolehlivě přestěhujeme

Stěhování je skutečně náročná věc, ať už jde o rodinný dům, byt, chatu nebo třeba o firmu. Ve všech zmíněných případech se jedná o složitou práci, která není hotová během pár hodin. Vše úhledně zabalit, zabezpečit proti poničení, pevně ukotvit a hlavně na nic nezapomenout, to se rovná skutečně regulérní práci. A v případě, že se stěhuje firma, je všechno ještě náročnější. Spousta kancelářských potřeb, důležitých složek a kartoték, v některém případě se stěhují s firmou i celé sklady, a přesunutí skladových pozic představuje velmi náročnou organizaci – jak z hlediska pozic, tak i z hlediska času.

stěhování kanceláře

Pokud potřebujete, aby vše proběhlo skutečně rychle, bezchybně a bez stresu, je dobré si přizvat někoho, kdo se takové práci věnuje denně, a dokáže tak už mnoho věcí dělat automaticky. Takové stěhování firem Praha odnesto.cz může být pomocnou rukou, kterou oceníte. Dokážeme se totiž postarat i o samotné balení, zajištění kancelářské techniky, přípravy veškerého materiálu – samozřejmostí jsou pak potřebné vozy, stěhovací vybavení (rudly, popruhy, atp.).

pomocná ruka

Základem celé akce je ovšem to, aby prostory vaší firmy viděl náš technik, který zhodnotí, kolik lidí bude zapotřebí na takové stěhování, případně kolik máme zajistit materiálu na obalení, jak velké auto vybrat a přistavit. Celý proces pak bude řízen podle daného harmonogramu, aby na sebe vše navazovalo a práce e šla hladce od ruky.

přestěhujeme vás

A co když bude zapotřebí něco rozebrat, popřípadě složit na nové adrese? I o to se zvládneme postarat, ať už to budou skříně, regály nebo třeba něco rozměrnějšího, jako je hotelová recepce. Pokud byste měli jakékoli dotazy nebo se zkrátka jen chtěli informovat o detailech, neváhejte vyplnit formulář a my se vám rádi ozveme. Žádné přesouvání na novou adresu nemusí být stres! Mějte po ruce profesionály, kteří si poradí za každé situace a máte jistotu hladkého průběhu.