Účes spíše pro kluky

Ženy, které mají to štěstí, mít dlouhé a husté vlasy moc dobře vědí, kolik práce stojí jejich úprava a snaha, aby vypadaly vždy dokonalé. A jelikož jsou s nimi jenom starosti a práce, kterou by si mohly snadno ušetřit, některé z nich se odhodlají ke kroku, jakým je krátký střih, který vypadá chlapecky.

houpačky u zdi

Krátké vlasy a jejich výhody

Nepopíratelně vám krátké vlasy na vaší kráse – nijak neuberou. Naopak, díky jejich správné úpravě a jednoduchosti účesu, který si snadno upravíte, se postarají o to, aby vám život nejen ulehčily, ale i zvýraznily vaše jiné přednosti.

1.    Ušetříte hromadu času s jejich mytím, rozčesáváním a úpravou ráno po probuzení.

2.    Nikdy se vám nezapletou, nezamotají do oblečení a jeho částí, nepřivřou do dveří auta, nezůstanou uvězněné v zipu bundy a ani s nimi nebudete zdolávat boj, pokud se z nich budete snažit vysvobodit gumičku.

3.    Zvýrazní váš obličej a jeho rysy v celé jeho parádě.

4.    Nezažijete pocit zpoceného krku, zejména v horkých letních dnech.

5.    Rychle je usušíte, vyfénujete a upravíte během chviličky.

6.    A dokonale vám přidají na objeme, co určitě oceníte!
účes mikádo

Je nesmírně pohodlné mít krátký střih vlasů, se kterými není žádná práce a místo předsudků, že budete vypadat jako kluk si uvědomte, že na vaší kráse vám pouze přidají. Nemějte obavy, za všech okolností budete vypadat sexy, přitažlivě a rozhodně žensky.

Už žádné polámané konečky

Díky novému střihu, který bude podstatně kratší, než na který jste byly zvyklé, si můžete být jisté, že vaše vlasy přivedete i k zdravějšímu vzhledu.

Nebudete si muset dělat starosti ze zastřiháváním konečků, které se vám lámaly a nevypadaly vůbec dobře. Taktéž vám do značné míry vlasy přestanou vypadávat a nebudete je muset sbírat z vašeho oblečení a všude, kam se pohnete. Je to velmi praktické řešení, kterým získáte krásnější vzhled a zdravější vlasy, které vám přistanou a udělají z vás elegantní dámu, která se výraznější změny účesu – rozhodně nebojí.