Služby · 16.3.2020

Odpočinek v Lednici

Jestliže už máte dost každodenního stresu, kterému se doma vystavujete skrz děti, které Vám nedají pokoj, zkuste vyzkoušet zaručenou relaxaci v Lednici.

Odpočinek v Lednici

Zkuste na chvilku vypustit a pro změnu si zkuste vychutnat odpočinek, který si zajisté zasloužíte. Wellness hotel Lednice, Vám nabídne relaxaci, kterou jen tak někde nenajdete. Ať už vyrazíte s kamarádkami, nebo pouze s manželem, určitě nebudete v tomto luxusním hotelu strádat.

valtický areál

Hotel je vybaven nejmodernějším vybavením, jako je třeba infrasauna, finská sauna pro 6 osob, masáže a v neposlední řadě také vířivá vana. Hotel je vybaven 50 pokoji s celkovým počtem 105 lůžek. Hotel má široké využití, jako je luxusní jídlo, vlastní pivovar, vinný sklípek s možností degustací a dalších vymoženosti, které nabízí. Výhodou je zámek, který je vzdálený pouhých 100 metrů od hotelu, ke kterému náleží také zámecké zahrady. To vše završuje příjemný personál, který Vám kdykoliv se vším pomůže. Hotel nemá žádný zákaz na mazlíčky, ale ba naopak, můžete ho vzít sebou a za denní poplatek může strávit prodloužený víkend s vámi. Zajisté budete rádi, že jede s vámi a nebudete muset shánět hlídání.

V hotelu a v jeho okolí se pořádají nejrůznější akce a zábava jak pro děti, tak pro dospělé. V hotelu je přímo zázemí, pro firemní akce, nebo konference a pojme až 200 lidí. Často se zde konají svatby a narozeninové akce, protože zdejší zahrady jsou zkrátka neuvěřitelně nádherné. Dobré je, si však termín rezervovat dlouho dopředu, protože zájem je zde opravdu velký. Ve volném čase můžete vyrazit na památky v blízkém okolí, kterých je tu nespočet. Děti pak ocení určitě projížďky na koních, veslování na loďkách, či koupání v místním mlýnském rybníce. Zkrátka každý si zde určitě přijde na své.

Lednický areál

Pokud se tedy rozhodujete, kam letos vyrazit na dovolenou nebo na prodloužený víkend, zkuste se pozastavit nad touto nádherou. Třeba právě Vás, upoutá Lednicko – valtický areál na tolik, že se sem budete rádi vracet s rodinou nebo s přáteli