Služby · 16.7.2017

Keto dieta

Rozhodněte se ještě dneska a vyberte si z naší nabídky podle toho, kolik kilo potřebujete shodit. Máme pro Vás tři různé programy. Jeden program je pro osoby, které chtějí zhubnout zhruba šest kilo. Druhý program je pro lidi, co chtějí zhubnout trochu více a ten poslední je pro ty, kteří chtějí zhubnout opravdu hodně, ale každému zákazníkovi je individuálně určený program, který mu bude vyhovovat, aby dosáhl na svoji vysněnou hmotnost. Hmotnost také není všechno. Kilo tuku a kilo svalů je úplně něco jiného.

pilulky

Keto dieta je velice oblíbená mezi ženami i muži. Je jedno, jestli jste sportovec nebo někdo, kdo vůbec nesportuje nebo třeba sportovat nemůže ze zdravotních důvodů nebo je tak časově vytížený, že na sport mu nezbude ani čas a ani energie. Tohle všechno my chápeme a proto je naše dieta založena na přijímání převážně bílkovina dosažení stavu ketózy, díky kterému naše tělo spaluje tuky a ne svaly. Je prostě k tomu jednoduše řečeno donuceno, protože mu díky stravě, kterou budete přijímat, nedáte jinou možnost a z něčeho tu energii prostě brát musí, tak je nuceno si ji vzít z těch nejhlubších zásob, ze kterých si bere energii až jako poslední možnost.

Garance spokojenosti
Díky studiím, které byly prováděny, a všem testům Vám můžeme garantovat úspěch, pokud budete přísně dodržovat všechna pravidla. Od nás v rámci programu dostane jídla, která můžete jíst v jednotlivých fázích diety. Ke každé fázi je vypsáno, jaké potraviny můžete k tomu konzumovat a kdy. Je zde uvedena přesně gramáž a je to opravdu důležité, protože pokud byste si dali třeba něco, kde je cukr, tak ketóza přestane fungovat a už tělo nebude spalovat tuky.

losos

Pokud ale vydržíte, tak se můžete radovat z opravdu krásných výsledků, kterých dosáhnete během krátké doby. Většina lidí se při různých dietách bojí jojo efektu. S námi se toho bát nemusíte, protože to máme všechno tak detailně propracované, že tohle všechno bude pro Vás jistě jednouché.