Dovolená · 16.7.2017

Zkuste letos něco nevšedního

Pakliže máte ve vaší rodině anebo ve svém širším okolí někoho, kdo velice rád luští různé záhady, hraje únikové počítačové hry a potrpí si na dobrodružství, pak se vám nabízí skvělý dárek, kterým jej dozajista velmi potěšíte. Zapomeňte proto na starou známou narozeninovou klasiku ve formě kytice květin, čokolády anebo vína. Anebo je kupte také, ale jako zlatý hřeb vašemu oslavenci věnujte dárkový poukaz na únikovou hru dle svého výběru.

obsah knihy

Pořídit ho můžete na https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/, ale klidně také i v jiných českých městech, a to nejen těch velkých jako jsou Praha, Brno či Ostrava. Únikové hry se naší republikou valí jako lavina a s tím, jak roste jejich popularita, přibývá i míst, kde si je můžete zahrát. Takže na ně jistě narazíte i v okolí svého bydliště.

litinový lev

Darujte notnou dávku dobrodružství a napětí

A o co zde vlastně jde? Vaším úkolem je vyřešit sérii logických hádanek, hlavolamů a dalších úkolů, při kterých se vám budou protáčet mozkové závity, tak abyste mohli uniknout z nějaké místnosti. Může to být vězeňská kobka, byt dvojitého agenta či středověká mučírna či něco úplně jiného. A můžete se spolehnout na to, že přitom zažijete notnou dávku dobrodružství a určitě se i zapotíte. A hlavně budete muset všichni spolu táhnout za jeden provaz, takže si můžete být jisti tím, že o takové akci budete mluvit ještě dlouho poté, co bude za vámi.

kousky puzzle

Zkrátka se jedná o skvělé dobrodružství a tmelící prvek jak pro partu dobrých přátel, tak pro rodinu či kolegy z práce. Takže jestli chcete někomu blízkému darovat nevšední zážitek, na který jen tak nezapomene, darujte mu poukaz na únikovou hru, která nenechá nikoho stát s rukama v kapsách.