Služby · 27.3.2017

Využijte služeb spolehlivé půjčovny dodávek

Jistě i Vám už se někdy stalo, že jste chtěli přepravit kus nábytku, ale nechtěli jste jej svěřovat stěhovací firmě. Chtěli jste si jej převézt sami a postarat se o jeho bezpečné převezení. Jenže jak to provést, když se Vám takový náklad nevejde do osobního automobilu? V takových případech jsme tu pro Vás. Naše půjčovna dodávek má pro Vás připravený plný vozový park kvalitních a spolehlivých užitkových vozů francouzské výroby v tom nejlepším technickém stavu.

Nejen při převozu velkých břemen Vám může přijít vhod půjčovna dodávek, ale také při převozu těžkých břemen či většího objemu nákladu, se kterým byste museli jet osobním automobilem vícekrát tam a zpátky. Což ocení všichni, kdo rekonstruují či staví dům a potřebují nutně dopravit na stavbu potřebný materiál. Proč si špinit osobní automobil vápnem či cementem nebo jet několikrát s kachličkami či různými deskami, protože se Vám všechny do auta nevejdou, když si můžete pronajmout větší auto, kterým to odvezete najednou?

Takže jak vidíte, služby naší půjčovny dodávek Vám přijdou vhod v mnoha různých případech a kromě velkého výběru různých modelů užitkových vozů, také zajisté oceníte velmi příznivou cenu, ve které už je zahrnuta spousta dalších služeb a možností. Tak jistě se Vám bude líbit naše nabídky, že s našimi vozy můžete najezdit neomezen počet kilometrů a to nejen po naší republice. Můžete s nimi vyjet i do zahraničí.

V ceně pronájmu také už máte dálniční známku pro naši republiku i pro Slovensko. Dále havarijní pojištění pro tuzemsko i zahraničí, prémiovou asistenční službu a samozřejmě možnost přistavení vozidla až k Vám domů a následné odvezení vozu zpátky k nám. Kromě toho Vám také můžeme nabídnout vozidlo i s řidičem a nesmíme zapomenout na naše stěhovací služby, které jsou Vám plně k dispozici.