Služby · 27.2.2023

Značka Didriksons nabízí oblečení na zimu i jaro!

Didriksons 1913 je švédská firma, která se zaměřuje na výrobu odolného oblečení proti větru, sněhu i bláta. Julius a Hanna Didriksons byli zakladatelé firmy. Začali tím, že vyráběli nejprve speciální nepromokavé obleky pro námořníky a rybáře. Roku 1981 se pak poprvé začaly využívat polyuretanové materiály, které otevřely trh i pro ostatní zákazníky. Toto oblečení je dělané pro celou rodinu.

zimní bunda

Co všechno vám můžeme nabídnout?

Krásné bundy a vesty v barvě například modročerné, fialové, černé, nebo zelené. Dále pak různé vesty v fialovo-černé, nebo zeleno-černé. Trička s potiskem, kombinézy pro děti, které každý rodič v zimních dnech určitě dost ocení! Pracuji s dětmi a kombinézy jsou velice praktické a rychle a snadněji, než do oteplováků se do nich každé dítě obléká. Pro dospělé nabízíme velice pěkné termo prádlo v různých barvách, a to v barvě- tmavě zelené, oranžové, světle modré s tmavě modrými fleky, nebo červené s tmavě červenými fleky. Pro vaše děti můžeme nabídnout také spoustu druhů oblečení, a to třeba krásné jarní bundy, kombinézy i teplé čepice na zimu, nebo rukavice. Také nabízíme zimní kalhoty. Co se týká dětských bund, můžete si vybrat mezi určitými druhy, a to mezi bundami softshellovými, membránovými, jarními, nebo zimními. Nejvíc bych vám doporučila asi bundy softshellové, jsou krásné, a hlavně teplé a kvalitní!! Softshell je totiž voděodolný a také je odolný proti větru, je velice dobře tepelně izolovaný a prodyšný. Softshell se hodí především na jarní a podzimní procházky, nehodí se do extrémně chladného počasí, ani naopak když je větší teplo.

oblečení na lyže

A k čemu je dobré nakupovat membránové bundy a na co jsou výhodné?

Membrána je tenká, polopropustná vrstva materiálu, která poskytuje ochrannou bariéru proti dešti, větru a sněhu a zároveň zajišťuje tepelný komfort a odvádí https://www.modrykonik.cz/forum/danove-priznani/odvadi-se-z-materskeho-prispevku-dane/ vlhkost od pokožky. Najdete nás na našich internetových stránkách, ale i na Facebooku, nebo Instagramu. V případu že nás budete chtít zkontaktovat blíže, můžete nám zavolat na naše telefonní číslo.