Nákupy · 8.7.2022

Buďte veselí – hrajte badminton

Zaženete chmury

K tomu, aby lidé zaháněli chmury a přestali být ovládáni strachem, potřebují zejména mít ty správné pravdivé informace. A ty vám pomůže najít právě badminton. Připadá https://www.frekvence1.cz/clanky/zpravy/janouskuv-stav-se-nelepsi-v-uvahu-pripada-upusteni-od-trestu.shtml vám to nesmyslné? Pak si uvědomte, že badminton je perfektní pomůcka pro eliminaci stresových hormonů, udržuje hladinu kortizolu v těle na únosné míře, zvyšuje naopak hladinu prospěšných endorfinů a tím lépe pracuje váš mozek. Samozřejmě je ve hře i fyzický pohyb, prokrvení díky srdeční činnosti a rozpohybovanému krevnímu oběhu a lymfatickému systému.

badmintonová raketa

Jakmile jste v psychické pohodě a v dobré fyzické kondici, lépe se vám vyhledávají správné informace, snáze odhalíte ty falešné a díky tomu se také potkáte s lidmi, kteří smýšlí a chovají se podobně, jako vy. Toto je ověřeno mnohaletou praxí celé řady lidí a potvrdí vám to i zkušený psycholog. A čím lépe budete informovaní, tím více budete sebevědomí a stěží vás pak někdo obalamutí. Budou se vám pak vyhýbat problémy, resp. se jim vyhnete sami.

badmintonové rakety

Badminton baví dospělé i děti

Badminton je skvělá hra pro pobavení a nemusíte ji ovládat na špičkové sportovní úrovni, stačí jen jako rekreační záležitost. Můžete si jej vzít s sebou na dovolenou, hrát jej na silnici před horským penzionem, na pláži u moře, na travnatém plácku u přehrady, hodí se vám na vodácké výpravě a klidně jej přibalte do batohu na turistickém výletu. Proč si nezahrát badminton třeba na louce u lesa, nedaleko hradu Bouzov, kam máte namířeno?

Ke hře toho moc nepotřebujete, vystačíte se základním vybavením. Potřebujete dvě badminton rakety, sadu míčků, a to je vše. Můžete hrát i bosí v trávě a klidně i v plavkách. A bude-li proti sobě hrát děda s vnučkou, nebude to problém, stejně tak nebude problém hmotnostní kategorie či výkonnost. Jedinou podmínkou je vůle hrát a bavit se s někým, kdo má shodný pohled na věc, jako vy.