Móda · 29.4.2023

Investujte do nadčasových kousků

Porozhlédněte se po takovém oblečení, které bude elegantní, a vy se v něm budete cítit příjemně. Skvěle budete vypadat například v šatech s geometrickými vzory. Takové šaty nebudou působit nudně a zároveň je můžete obléct do práce, na večírek nebo do divadla. Stačí je doplnit pouze vhodnými doplňky. Dáváte-li přednost puntíkům, sáhněte protentokrát po černobílé kombinaci. Máte-li štíhlou postavu, můžete si dopřát větší puntíky. Pokud jste silnější, sáhněte raději po malých puntíkách. Uvažujete-li o koupi klasických džínových kalhot, vyberte si tmavě modré. Ty jsou momentálně nejvíc trendy! Navíc se skvěle kombinují s různobarevnými vršky. Kožená bunda se Vám k nim bude také skvěle hodit.

modrá lodičky
Jakou si vybrat kabelku?
Podobně jako v případě bot, tak i v případě kabelek se vyplatí sáhnout hlouběji do kapsy a pořídit si jeden kousek, který Vám bude sloužit více sezón. Kvalitní kabelka v nadčasovém designu, například v černé barvě, pozvedne každý Váš outfit o několik pater výš! Oblíbila jste si maxi kabelky, do kterých se vše vejde? Pak se zaměřte na ty, které provedeny v klasických vzorech, jako je například káro či kostka. Na party či do kina si vezměte malou drobnou kabelku, která se vejde do ruky, či si ji můžete dát přes rameno. Tyto malé kabelky nejlépe vypadají na drobnějších ženách. V případě těchto malých kabelek se nebojte sáhnout klidně po pastelových tónech. Budete zářit! Další možností je psaníčko. Pokud si vyberete takové, které bude zdobené výšivkou či kamínky, můžete jej považovat za malý šperk!
náušnice s perlami
Nové boty na jaro!
Porozhlédnete-li se v prodejnách s obuvi, jistě Vaší pozornosti neuniknou boty, které budou výrazně zdobené, například květy. Učarují-li Vám takovéto boty, doplňte je úzkými kalhotami a bílou košilí. Boty budou samy o sobě tak výrazné, že nebudete potřebovat pozornost přitahovat jinde. K elegantním outfitům se pak skvěle budou hodit pohodlné ale zároveň elegantní pantoflíčky, můžete jimi nahradit třeba klasické černé lodičky. Vaše nohy Vám budou zajisté vděčné.