Služby · 25.12.2017

Jsme připraveni na léto i na zimu

Pořádáte zimní trhy? Oslavujete den obce? Pořádáte velkou letní svatbu pod širým nebem? Nebo dokonce organizujete venkovní festival? Tím nejdůležitějším, co pro takovou akci potřebujete, je pronájem elektrocentrály. Zajistí vám totiž stabilní a kvalitní zdroj elektrické energie, na který můžete s klidem napojit všechny potřebné přístroje.

stroj

Jaké vám to nabídne výhody?
Kromě samotného zapůjčení na konkrétní akci vám tomu nabízíme i kompletní servisní služby. Tým našich mechaniků centrálu přiveze, připraví ke spuštění, zapojí a bude dohlížet po celý průběh akce na její hladký chod. Po jejím skončení vše opět sbalí a odvezou. Vy tak nebudete mít žádnou práci navíc a v průběhu akce budete mít k dispozici stabilní zdroj energie.

Kolik za pronájem zaplatíte?
Cena se odvíjí od výkonu a stáří přístroje, také od vzdálenosti místa konání a od příslušenství, které bude potřeba vzít s sebou. Někomu stačí elektrocentrála, ale někdo potřebuje i kabelové vedení a mnoho dalšího. Základním strůjcem ceny je i doba, na kterou si budete přístroj půjčovat. Můžete nám napsat nebo zavolat a my vám vytvoříme zdarma předběžnou cenovou kalkulaci. Poté se můžete v klidu rozhodnout.

Co všechno vám můžeme zajistit?
Kromě výše zmíněného zapůjčení a souvisejícího servisu, nabízíme servisní služby i stávajícím majitelům, zajišťujeme i prodej náhradních dílů a dalšího příslušenství. Vše je vám k dispozici v naší prodejně, nebo můžete objednávat telefonicky. Staňte se naším pravidelným klientem a budete moci čerpat řadu dalších výhod.

motor

Věrnost se vyplatí.
Být naším stálým klientem se vám opravdu vyplatí. V případě opakované a dlouhodobé spolupráce, kterou uzavřeme smluvně, vám můžeme nabídnout výhodnější ceny našich služeb. Týká se to nejen pronájmů, ale i servisu a prodeje náhradních dílů. Čím více našich služeb využíváte, tím více můžete ušetřit.