Služby · 18.6.2022

Poskytujte služby snadněji a efektivněji

Usnadnit si práci chce snad každý. Poskytovatelé některých služeb pak o to více, že by se raději věnovali klientům, než složitému papírování, vyřizování, a zařizování. Právě od toho tu je systém pro rezervace a správu uživatelů.

K čemu je rezervační systém?

Jednoduše řečeno se jedná o software, která využívají nejčastěji fitness centra, relaxační, či kosmetické salony, a další podobné služby. Nejedná se pouze o systém, který vám umožní poskytovat klientům možnost rezervace, a vám tak ukáže, kolik reálných klientů chodí ve kterém čase, ale disponuje spoustou dalších funkcí a výhod, díky nimž bude vaše podnikání snazší, a budete se moci více zaměřit na samotnou péči o své klienty.

ikona zabezpečení

Turnikety se čtečkami

Stát u dveří, a celou dobu hlídat kdo přichází, a kdo odchází, je prostě zbytečná práce navíc, za kterou musíte někoho platit. Rezervační systém tuto službu nabízí v podobě turniketu, kterým mohou klienti projít po načtení čárového kódu z pernamentky, členské karty, či lístku. Kromě toho se vám pak bude lépe zpracovávat frekventovanost vašeho podniku v určitých dnech a hodinách, jelikož se vše zanese do přehledné databáze.

Slevové kódy

Nic nepřiláká nové klienty tak, jako hezká sleva. S pomocí rezervačního systému se můžete vytvořit vlastní slevové kódy, které mohou platit například pro nově příchozí klienty, či naopak za věrnost, nebo v podobě slev při určitém počtu návštěv. Lze je pak také nabízet ve forě voucherů, které rovněž v rezervačním systému fungují, a nemusíte je tak zanášet do databáze osobně.

řada činek

MultiSport

Lidé rádi využívají benefity, které dostali od svého zaměstnavatele, a tak pokud budete nabízet možnost platby těmito benefity, zvýší vám to množství uživatelů. To lze pak také zakomponovat do rezervačního systému.

Další možnosti

Dalšími možnostmi v rezervačním systému, které si zcela jistě zamilujete, bude propojení s platebními bránami, štítkování uživatelů, aktivity, kalendáře, možnost nabízení voucherů přes slevomat, a další.