Nákupy · 2.1.2020

Pytel, na kterém si vaše děti najdou pohodlí

Udělat radost dětem – není vůbec žádná věda. Malé ratolesti potěší hračky, starší elektronika a ty v dospívajícím věku třeba i přiměřená výše kapesného. Co však kromě materiálních věcí potřebují k tomu, aby byly spokojené, je mít vždy pohodlí. Zejména v domácím prostředí, kde se cítí bezpečně a příjemně byste jim jako rodiče měli dopřát komfort, ať už při jejich odpočinku nebo učení.
Jestli jste si všimli, že pro nich dřevěná židle v pokoji představuje trápení nad učením nebo čtením knih a nijak zvlášť ji s chutí nevyhledávají, vyzkoušejte jim do pokoje umístit i sedací vak fotbalový míč, kterému nebudou dlouho odolávat.dítě na zemi

Pohoda je pro nich na prvním místě

Dospívající děti pociťují v mnoha ohledech tlak, ať už se to týká povinností ve škole, pomoci rodičům s domácím pracemi nebo vlivu jejich vrstevníků na to, co je aktuálně „in“. Právě z toho důvodu očekávají, že si od případného stresu odpočinou a udělají si pohodlí alespoň doma v jejich vlastním pokoji.
Sedací vak duo jim poskytne pocit úlevy, přinese jim pohodlí při jakékoliv činnosti a přizpůsobí se poloze jejich těla tak, aby nepociťovaly žádné bolesti zad. Jeho výplň je sice pevná, ale dovede jim dopřát pohodlí v jakékoliv poloze, která pro nich bude příjemná.

  • A díky šikovným popruhům ho lze tvarovat tak, aby se z něho stalo během chviličky komfortní křeslo.

Ratolesti různé věkové kategorie ho považují za nezbytný prvek do dětského pokoje, který efektivně slouží k tomu, aby prožily chvilky pohody nerušeně a hlavně pohodlně.

židle v pokoji

Děti nejmenší věkové kategorie ho taktéž využijí

I když doma máte pouze miminko nebo batole, které má od pubertálního dítěte poměrně daleko, sedací pytel se zalíbí i jeho malému tělíčku. Šikovně ho na něho můžete uložit a poskytnout mu pohodlí při jeho sezení nebo ležení v době, kdy ho chcete mít na očích.
Místo dětské židličky vám fantasticky poslouží i jako křeslo, které je měkké a vaše dítě z něho nevypadne, protože se v každém ohledu přizpůsobí tomu, jakou polohu zaujme.
Nalezete ho taktéž i v jiných barvách a spolehněte se na to, že si ho zamiluje celá vaše rodina. Mají ho totiž v oblibě nejen děti, ale i dospělí.