Nákupy · 28.4.2022

To nejlepší léto

Namodelujme si horký letní večer, kdy člověk je rád za kousíček chladného místa a jeho jediným přáním, je spočinout v chladném náručí bazénu a relaxovat po náročném dni. Zde je nutné podotknout, že určitě by komfortu nepřidalo, kdyby člověk vrávoral po tmě s myšlenkou, aby se nezranil, než se věnoval nadcházející rozkoši z chladné koupele.

pohoda

Tomuto pomůže kvalitní bazénové osvětlení, které celému procesu dává, úplně jiný rozměr. Dnešní osvětlení bazénu https://www.bazenygluc.cz/bazenova-svetla.php musí splňovat ty nejpřísnější parametry, v první řadě bezpečnostní a pominout, nelze i kritéria estetické a vjemové. Nejen prosté osvětlení, které samozřejmě v první řadě světlí bazénovou plochu a okolí a umožní, bazén využívat i za ztížených světelných podmínek, ale i možnosti ambientního osvětlení, které dokáže navodit příjemnou atmosféru a učinit z obyčejného podvečerního, či večerního koupání, popřípadě osvěžení, nezapomenutelný romantický zážitek, který se bude vracet ve vzpomínkách, ještě hodně dlouho.

bazén

Osvětlení bazénu, je dnes nejběžnější ve dvou variantách zdroje osvětlení.

1)Halogenové, o výkonu 300 w, menší příkon je nežádoucí z mnoha technických důvodů.

2)LED světla, které mají své nesporné výhody v malém příkonu a hlavně v neuvěřitelné variabilitě ambientního osvětlení, kdy si za pomocí dálkového ovladače můžete navolit spektrum až 252 barev.

Jako příslušenství je ke světlům dodáván transformátor, s nejpřísnějšími bezpečnostními parametry a v případě LED světel, synchronizéru, jehož výhodou je možnost použití k více světlům. Pro naši rodinnou firmu Gluc PBS s.r.o., nejste jen zákazníci, ale i přátelé a partneři, nejsme jen firma, která přeprodává produkty jiných a proto můžeme reagovat okamžitě na vaše požadavky, díky naším dostatečným skladovým zásobám a v neposlední řadě, je samozřejmostí i servis, po celou dobu životnosti. Budete vítáni s jakýmkoliv problémem, či dotazem a odkaz na naše stránky.