Móda · 23.1.2019

Zkuste klamat plavkami

Velká spousta žen se tak trápí se svou postavou, že se raději rozhodnout odepřít si slunění na pláži a jsou raději zahalené někde, kde je nikdo nevidí. Milé ženy, opravdu něco takového není nutné. Každá postava chce přeci jen něco jiného a každá žena si jistě svůj druh plavek najde. Mezi nejproblémovější partie patří prsa, břicho nebo pozadí. Ženy se velmi často trápí tím, že jsou jejich prsa povislá a to ať už je to způsobeno geneticky nebo kojením.
koupání v moři

Pokud řešíte tento problém, pak vám můžeme doporučit plavky, které mají podprsenku s vyšším středním dílem. Tento střih vašemu poprsí totiž dodá pevnou oporu.

Opačný problém mají ty ženy, které mají prsa malá. Věřte, že ani malá prsa nejsou žádným problémem. Stačí si totiž zakoupit push-up podprsenku a hned budete mít o číslo navíc.
červené plavky s puntíky

Jestli je něco, co trápí ženy po porodu, pak je to povadlá kůže na břiše. Pokud mezi ně patříte i vy, můžeme vás ujistit, že vás již nic takového trápit nemusí. Tímto problémem se zabývají i mladší dívky, které ještě děti nemají. Je možné, že totiž něco takového máte v genech. Je sice pravda, že větší břicho láká pozornost, ale rozhodně nemusíte házet flintu do žita. Stačí si zakoupit plavky, kterým se říká tankiny.

Tankiny jsou plavky, které jsou dvoudílné a mají na sobě přišitý pláštík, kterým břicho snadno zakryjete. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že sluší opravdu všem věkovým kategoriím a to bez rozdílu.
dívka u kamene

Poslední problémovou partií je zadeček. Věřte, že ani kvůli zadečku nemusíte sedět doma. Kupte si tzv. paero. Právě paero je to, které promění vše nedokonalé k dokonalému. Jedná se o šátek, který je možné uvázat si kolem pasu. Až se budete procházet po pláži, uvidíte, jak moc sexy na konec ještě budete. Někdy je nejlepší jen naznačovat. Věřte, že při chůzi vypadá odhalená nožka opravdu hezky.

Nestyďte se za svou postavu. Každá z nás je něčím jedinečná.